top of page
BIG-DROP.png
SMALL-DROPS.png

FAQ

 • Kolik to bude stát?
  ORIENTAČNÍ CENÍK TETOVÁNÍ Cena se odvíjí od mnoha ukazatelů týkajícího se přímo tetování, jako je barevnost, složitost, sumístění atd. Ale také náklady, které krom materiálů, jehel atd., jsou další - mj, nájem, služby apod. Časová dispozice víceméně nehraje roli. Zákazník může ze studia odcházet s odlišnou cenou za podobnou kérku u jiného klienta - je to individuální (krom např. typu kůže může i rozhodovat výhra na slevu atd). Cena je výsledkem za projekt a provedené dílo. Realizované autorské návrhy z dílny Inkyartstattoo budou i finančně zohledněny v ceně směrem nahoru (za originalitu se platí) OPRAVDU MALÁ KÉRKA (do 7cm ): 900,- Kč MALÁ ( 8-12 cm / max 5cm šířky) : 1500-2400,-Kč VĚTŠÍ ( 13-16 cm / max 5cm šířky): 2500-3800,-Kč VELKÁ ( 17-20 cm / max 7cm šířky): 4000-6500,-Kč XXL (od 21- 30cm / max 8cm šířka): 7000-9000,-Kč
 • Musím platit zálohu?
  Záloha se platí vždy. Platí se 50% z finální ceny tetování.
 • Péče o tetování, aneb jak se o něj starat.
  Omývat antibakteriálním mýdlem, vlažnou vodou, od druhého dne 2x denně mazat jemnou vrstvou (kůže musí dýchat) mastí Calsium Panthotonicum, a to po dobu do plného zahojení (3 týdny – měsíc). Při procesu hojení neškrábat, nestrhávat strupy! Nekoupat, nemáčet delší dobu ve vodě, nechodit do bazénu, rybníka, řeky, solárka a na přímé slunce, to vše po dobu jednoho měsíce.
 • Péče již o zahojené tetování.
  chránit před přímým slunečním zářením mazat krémem na opalování - min. faktor 30 (vydrží déle pěkné, barvy méně blednou) občas namazat pleťovým krémem stravovat se zdravěji (pokožka bude v lepší kondici)
 • Je možné nechat si tetování opravit?
  Ano, do jednoho měsíce od zákroku je oprava zdarma, potom již za peníze.
 • Je možné tetování odstranit?
  Ano, laserem. Vždy ale zůstanou po tetování znatelné stopy.
 • Bolí to?
  Každé narušení kůže je zásah, který není zcela bezbolestný. Hodně záleží, na tom, kde se provádí tetováž, jakou technikou, jak dlouho, na prahu bolesti – u každého je jiný. Vyzkoušejte a uvidíte.
 • Je vhodné tetování pro každého?
  V zásadě ano. Tetují se skoro všechny věkové kategorie (krom dětí). Omezení je u lidí s nemocemi kůže, srážlivostí krve, vysokým krevním tlakem, pokročilou cukrovkou, onemocněním srdce atd. Netetují se těhotné a kojící ženy. Dočasně se netetují nemocní – chřipka, angína atd. a ti, co berou antibiotika. Netetují se lidi pod vlivem drog a alkoholu.
 • Jaký si mám vybrat motiv?
  Jaký si mám vybrat motiv? To je kolikrát na dlouho, vybírejte s ohledem na svůj věk, sociální cítění, atd. Musí se k Vám hodit – k Vaší osobnosti. Přemýšlejte, zda kérka nebude vadit ve Vašem zaměstnání. Pokud si nevíte rady, tak otázku výběru zkonzultujte s Vaším tatérem, který je schopen vytvořit originální návrh přímo pro Vás.
 • Vybledne tetování? Vypadá barva?
  Pár dní po zákroku tetování trochu vybledne, s tím se musí počítat. Barva místy vypadat také může, ale nestává se to často. Dále je třeba tetování chránit, aby zůstalo co nejdéle pěkné,
 • Mohu si motiv stáhnout z internetu?
  Pokud to je technicky možné a máte povolení použít obrázek pro osobní účely, je to možné. Jen je třeba zkoumat kvalitu obrázku, zda po vytištění bude dostatečně ostrý, tedy vhodný jako předloha pro tatéra.
 • Je lepší menší nebo větší tetování?
  Hodně malé tetování nedoporučuji, kůže i barva v ní neustále pracuje a po letech se z malého hezkého obrázku může stát jen flek.
 • Je možné opravit starší tetování nebo ho úplně předělat?
  Ano, to možné je, záleží na velikosti a umístění. Cena u předělávek (coverů) bývá z pravidla vyšší.
 • Není nebezpečné střídání tetovacích studií, potažmo tatérů?
  Nebezpečné to není, z hlediska hygieny by měla být veškerá tetovací studia na profesionální úrovni, co se týče čistoty prostředí a kvality nabízených služeb.
 • Je dobré střídat tatéry?
  Pokud nejste spokojeni s provedenou prací, je možné, že tatér zcela nepochopil Váš záměr. Vždy, když se obrátíte na jiného tatéra, může dojít ke stejné situaci. Proto, jestliže se Vám práce toho Vašeho líbí, cítíte se dobře v jeho studiu a vyhovuje Vám profesionálním i lidským přístupem, zůstaňte mu věrní, je to dobrá investice.
bottom of page